#12 – …

Coś się ruszyło! Prawie co dzień ktoś zagląda na tą – jak by nie było – dość nudną stronę! Wierzę, że jednak celowo, a nie przypadkiem…

Poszukuję ostatecznego kształtu dla tej strony. W tym momencie pełni jedynie funkcję dziennika z poszukiwań i czegoś, co motywuje mnie do ich kontynuowania.

A jakie mam oczekiwania?

Chcę, aby osoba odwiedzająca tą stronę mogła udać się na wirtualna wystawę książek. Niestety ma to pewne ograniczenia jak np. nikt nie będzie mógł powąchać 60letniej książki…  choć w wielu wypadkach może się to okazać właściwie zaletą! Wirtualna wystawa będzie jednak trwalsza niż ta planowana w rzeczywistości i bardziej dostępna dla zainteresowanych. Może też być źródłem informacji dla osób szukających konkretnego wydania: z którego było roku, jaki nakład, czy miało obwolutę etc.

Mówiąc „wirtualna wystawa”  nie mam na myśli żadnych cudów… Chcę aby był to mechanizm, który umożliwi obejrzenie każdej książki (jej zdjęć, opisu) w sposób wygodny i przejrzysty. Pierwszym mym tropem była strona w stylu Magazynu Praga. Nie wiem jednak czy dla 266 wydań jest to odpowiednia forma. Dodatkowo powinna mieć funkcjonalność wyboru po tytule, serii lub np. roku wydania.

Proszę o pomysły/podpowiedzi/sugestie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s